شرکت شیمیایی سلوتک Celotech

 تولید کننده ی کلیه مشتقات سلولوزی برای مصرف کنندگان می باشد. توجه این شرکت فقط بر روی محصولات و مشتقات سلولوزی می باشد. شرکت سلوتک به بسیاری از کشورها در حوزه های ساخت و ساز، رنگ، دارو سازی، مواد غذایی، مراقبت شخصی، و سایر خدمات خاصی را ارائه می دهد. در این میان هم به طور مداوم همکاری با مشتریان خودش را در برنامه های جدید و راه حل های محصول ادامه میدهد. تاسیس این شرکت به سال 2005 میلادی باز میگردد اما با این وجود رشد بسیار چشمگیری را داشته است. ظرفیت تولید سلوتک در چین به صورت سالیانه شامل  15000MT ( HPMCو  MHEC ) بعلاوه ی  5000MT ، HEC می باشد.


​​​​​​​
موقعیت تیم بازرگانی و فروش شرکت سلوتک در Suzhou ناحیه ی شرق چینمی باشد. بخش تولید محصولات در شاندونگ می باشد. که کلیه ی راه حل ها​​​​​​​ را برای محصولات با ثبات کیفیت و طراحی فوق العاده ی خط تولید به زنجیره ی مشتری هایش ارائه میدهد.​​​​​​​
​​​​​​​نکته ی حائز اهمیت در بخش خدمات سلوتک، تخصیص آزمایشگاه های مستقل و حرفه ای برای توسعه ی فرمولاسیون مشتری هایش می باشد. زنجیره ی مشتری های سلوتک را کل دنیا تشکیل میدهد و این شرکت به صورت جهانی تامین این گونه مشتقات سلولوزی را ارئه می دهد.

شرکت ژ ژیانگ فنگ هونگ Feng Hong

تاسیس شرکت ژ ژیانگ فنگ هونگ Feng Hong به سال 1996 بر می گردد. سابقه ی این شرکت به تولید خاک رس بر میگردد که بیش از 30 سال  در تولید بنتونیت فعالیت داشته. این شرکت دارای 3 معدن بزرگ بنتونیت و 5 معدن کوچک بنتونیت می باشد. مساحت این معادن به بیش از 500000 متر مربع می رسد. و ساختمان های کارگاه  80000 متر مربع را به خود اختصاص داده اند. کل این مساحت، تولید 50000 تن افزودنی رئولوژی  و همچنین 200000 تن بنتونیت غیر اورگانیک را شامل می شود.
​​​​​​​

سیستم مدیریت تولید این شرکت بسیار جدی و دقیق می باشد.و استاندارد کنترل کیفی ISO 9001 ، استاندارد مدیریت محیطیISO 14001 و استاندارد سیستم امنیت ISo 18001  را از آن خود​​​​​​​کرده است. این شرکت یکی از شرکت های بین المللی کلیدی و برجسته ی شهر Huzhou است. در حقیقت این طور میتوان گفت که برند فنگ هنگ ، لقب برترین برند ژژیانگ را به خود اختصاص داده است.​​​​​​​این شرکت به عنوان رئیس کمیته ی حرفه ای بنتونیت در صنعت معادن غیر یونی چین ، ارائه دهنده ی استاندارد ملی چین می باشد.
اهداف این شرکت انجام و اجرای دو پروژه ی ملی شامل طرح ملی مشعل و طرح نو آوری علم و تکنولوژی برای شرکت های کوچک و متوسط است. لازم به ذکر است که این شرکت رتبه ی اول و سوم پیشرفت تکنیکی را در ژ ژیانگ و همینطور رتبه ی دوم پیشرفت تکنیکی ملی و بعلاوه رتبه ی دوم پیشرفت تکنولوژی را در  معادن پتروشیمی را به خود اختصاص داده است.محصولات این شرکت در صنایع رنگ، جوهر پرینت، روغن حفاری، گریس ، مهندسی مواد، پروژه های متالورژی ، مواد شیمیایی، و زمین شناسی به کار میرود.کلیه ی محصولات فنگ هونگ در 28 منطقه به فروش میرسند. و به بیش از 20 کشور و منطقه در آسیای جنوبی ، اروپا، امریکا، و  خاور میانه صادر می شود.. نکته ی جالب توجه این است که  این شرکت،  65 درصد سهم تجاری چین را به خودش اختصاص داده و لقب بزرگترین تولید کننده ی افزودنی رئولوژی در آسیا و همچنین یکی از سه تولید کننده ی برتر این گونه افزودنی ها را در جهان ر به خودش اختصاص داده.​​​​​​​

شرکت شانگ های SSHXTC​​​​​​​

​​​​​​​شرکت تولید کننده ی کربن اکتیو شانگ های اواسط سال 1940 تاسیس شد. و عنوان اولین تولید کننده ی انواع کربن اکتیو در چین را به خود اختصاص داده است. SHHxtc یکی از شرکت های زیر مجموعه با همکاری بخش های زغال سوخته و شرکت های شیمیایی  که دفتر مرکزی اش در چین می باشد، فعالیت خود را انجام میدهد.  این شرکت دارای 12 بخش تولیدی و چندین مرکز خدمات و فروش برای ارائه ی راه کار ها و پیشنهادات فوق العاده در صنایع تسویه سازی هوا، تسویه آب، پالایش مواد دارویی و شیمیایی . برای رنگبری مواد غذایی و نوشیدنی ها SSHXTC با سال ها تجربه در صنعت تولید، تحقیق و توسعه، توانایی ارائه  و پیشناهاد بیش از 30 نوع کربن فعال را دارد ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​و همین امر موجب شده که این شرکت به بزرگترین ​​​​​​​تولید کننده ی کربن فعال در چین تبدیل شده است.این شرکت همچنین انواع فعالیت را در مورد فعال شدنمجددکربن اکتیو ، و خدمات وابسته به آن و همینطورکارشناسی ​​​​​​​تکنولوژی کربن را به عهده دارد​.

تامین کنندگان